Únor 2011

KYHU 11.kapitola - Nezapomenutelný se vrací

27. února 2011 v 14:10 | Katysa
Je tu 11. kapitola, do které jsem se opravdu zhluboka ponořila. Doufám, že se Vám bude líbit. Tentokrát nese název: Nezapomenutelný se vrací. Tak co myslíte, kdopak je oním Nezapomenutelným? ;)

Spomienky 8.kapitola - Zlý sen

27. února 2011 v 13:00 | Casion

Bola hlboká noc a Sania pokojne spala vo svojej posteli, keď ju zrazu z pokojného spánku vytrhlo bzučanie krištáľovej gule na jej nočnom stolíku. Okamžite sa prebrala a keď zistila, že sa rozoznel čarovný alarm (krištáľová guľa) schmatla prútik, ktorý ležal vedľa a zaraz vyskočila z postele. Ten alarm nastavila pre každý prípad do profesorovej izby. Tak ako bola čiže v kraťasoch a tielku vybehla zo spálne, cez obývačku až na chodbu. Prebehla k mramorovým schodom a bežala dole, pričom schody brala po dvoch niekedy až po troch. Na prízemí zahla doľava a trielila dlhou, široko u chodbou.

BTMBS 11.kapitola - Schůzka řádu

19. února 2011 v 14:47 | Lussnape
Konečně jsem napsala další kapitolu. To to ale trvalo viďtě? :D No jo dala jsem si na čas. Snad se Vám bude nová kapitola líbit. Slibuju, že příští kapitola bude brzy :D Omlouvám se předem za pravopisné chyby.

Jelen a laň 3. kapitola - Kdo to je?

19. února 2011 v 14:32 | Miss Black

Otevřeným oknem doléhá hlasité cvrkání cvrčkůaž k ležící na měkké posteli s nebesy Lily. Ryšavě rudé vlasy rozhozené na bílém polštáři leží na boku, hledí otevřeným oknem ven na černou oblohu, zlaté hvězdičky podobné kulatým tolárkům se jí odráží v tmavě zelených očí.

KYHU 10.kapitola - Rozloučení

15. února 2011 v 21:25 | Katysa
Zdravím :) moc se omlouvám,že mi tahle kapitola trvala tak dlouho,neměla jsem skoro vůbec čas,ale určitě to hodlám napravit ;)


Jelen a laň 2. kapitola - Ucházející modrý kálík

8. února 2011 v 19:19 | Miss Black

"Kdybys chtěla, taky by ti to šlo." poznamenala Evansová. "Lily, já se snažím, ale já na toprostě nemám hlavu." řekla Juliette, uchopila pohár s melounovým džusem a napila se. Lily už už chtěla něco namítnout, ale nakonec jen zakroutila hlavou a dál se věnuje snídani.
"Měli bysme už jít." prohlásila Savanah, jež se k předchozímu hovoru nijak nevyjádřila. Všechny tři se zvedly od dlouhého stolu, prošly Velkou síní a vydávají se do učebny Přeměňování. Procházejí chodbami, portréty se mezi sebou baví a navštěvují se, což ani jednu z dívek nepřekvapuje, konečně trojlístek dívek stanul před dveřmy dobře známé učebny a vztoupil do ní.
Míří ke svým obvyklým místům, když Lily s Laurel usedly do třetí lavice a jejich kamarádka se posadila do lavice hned vedle, objevila se ve dveřích čtveřice chlapců. Chlapci se vydávají opačným směrem,než sedítrojice dívek.

Ocenenie Severusa Snapea - Báseň

3. února 2011 v 23:04 | Casion

Název: Ocenění Severuse Snapea
Autorka: Casion
Hlavní postava: Casion
Poznámka: V celém článku je básnička v češtině!


Ocenenie Severusa Snapea

Kto je on, aby priznal strach?
Veď svet by ho obrátil v prach.
Keby vyšiel s pravdou von,
odzvonil by mu pohrebný zvon.

Nie, on sa báť nebude!
Pokoj opäť nadobudne.
Čierne oči nahor zdvihne,
Dumbledorovmu pohľadu sa vyhne.

Pocity svoje on rýchlo ovládne,
a na miesto učiteľa Elixírov usadne.
Nevníma pohľady ani šepot,
po chrbte mu steká studený pot.

Pottera pohľadom vyhľadá,
a čaká kým naňho príde rada.
O chvíľu sa to celé začalo,
Severusovi sa vyjasnilo čelo.

Na pódium ho Potter zavolal,
aby mu Merlinov rád predal.
Celá sieň mu tlieskala,
na slávu mu volala!

Hrdo prevzal čestný rád,
pohľadom preletel rady hláv.
Rýchlo sa im poďakoval,
a na svoje miesto sa zdekoval.

Pokojne si vydýchol,
až keď tmu žalárov vdýchol.
Vrátil sa k svojim elixírom,
no vo svete bol hrdinom. 

Jelen a laň

3. února 2011 v 22:44 | Miss Black
Jelen a laň
Hlavní postavy: Poberti, Lily EvansJelen a laň 1. kapitola - Jelen

3. února 2011 v 22:39 | Miss Black

Hlava jí unaveně poklesla, ruce ochably a kniha z nich vyklouzla, z hlasitým, dunivým nárazem dopadla na tlustý, starý koberec. Rudovlasá, patnáctiletá, hubená dívka se jen v pohodlném křesle zachvěla a ze spaní neco nesrozumitelně zabručela, dál však pravidelně oddechuje v šeru místnosti, osvětlující jen hořící, sálajíci oheň v kamenném krbu.

Jelen a laň - informace o povídce

3. února 2011 v 21:25 | Lussnape

Název povídky: Jelen a laň
Autor: Miss Black
Žánr: romantika, fantasy, komedie
Postavy: Poberti, Lily Evans, Autop.-Laurel Kane, Autop.-Savanah Rollins, Autop.-Lucas Swan,...
Děj: James pozval opět Lily na rande, ale dostal od ní stejné odpovědi jako vždy: ,,NE!'' Co když už, ale James není takovým jakým býval? Nebude nakonec Lily litovat, že si na truc aby jí dal James konečně pokoj, našla kluka? Do koho je doopravdy zakoukaná Lilyina kamarádka? Je to opravdu Bradavický cassanova Sirius Black?
Období: Marauders - 7. ročník